Loading...

66 PAR KAROLINSKA RYTTARPISTOLER STARBUS

150b_8dcfbefe2a22708_med.jpeg
  • 150b_8dcfbefe2a22708_sm.jpeg
  • 150a_8dcfbefe1958fef_sm.jpeg
  • 150c_8dcfbefe41989c5_sm.jpeg
  • 150d_8dcfbefe50f0894_sm.jpeg
  • 150e_8dcfbefe777f3c1_sm.jpeg
Svenska, tidigt 1700-tal, flintlås, lås signerade STARBUS STOKHOLM, lås med graverad dekor, järnbeslag, 51 cm

    Estimate100,000 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Contact

    Probus Auktioner

    Grevgatan 6

    114 53 Stockholm

    08 660 59 00

    info@probusauktioner.se