Loading...
156 HUSAROFFICERS SABEL
Svensk, 1800-talets senare hälft, fäste och
baljbeslag i förgylld mässing, 91 cm,
klinga 77,5 cm, smärre skador
Estimate | 3,000 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |