Loading...

156 HUSAROFFICERS SABEL

146a_8dcee220103aadd_med.jpeg
  • 146a_8dcee220103aadd_sm.jpeg
  • 146b_8dcee2201cf8bfe_sm.jpeg
  • 146c_8dcee220293b4e7_sm.jpeg
  • 146d_8dcee2203fc8205_sm.jpeg
Svensk, 1800-talets senare hälft, fäste och baljbeslag i förgylld mässing, 91 cm, klinga 77,5 cm, smärre skador

    Estimate3,000 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Contact

    Probus Auktioner

    Grevgatan 6

    114 53 Stockholm

    08 660 59 00

    info@probusauktioner.se