Loading...

163 DRAGONSABEL m/1814

33a_8dceeb629ab35eb_med.jpeg
  • 33a_8dceeb629ab35eb_sm.jpeg
  • 33b_8dceeb62a60026f_sm.jpeg
  • 33c_8dceeb62b3b110f_sm.jpeg
  • 33d_8dceeb62c002cf3_sm.jpeg
Svensk, klingrygg med tillverkare Manufakture de Solingen, balja, 103 cm; slitage, balja med bucklor

    Estimate3,000 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Contact

    Probus Auktioner

    Grevgatan 6

    114 53 Stockholm

    08 660 59 00

    info@probusauktioner.se