66 PAR KAROLINSKA RYTTARPISTOLER STARBUS
Svenska, tidigt 1700-tal, flintlås, lås signerade
STARBUS STOKHOLM, lås med graverad dekor,
järnbeslag, 51 cm
Utrop | 100 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |