Laddar...

311 SJÖOFFICERS STICKERT

29670a_8dcf2c6e9ce1ea3_med.jpeg
  • 29670a_8dcf2c6e9ce1ea3_sm.jpeg
  • 29670b_8dcf2c6ea326938_sm.jpeg
  • 29670c_8dcf2c6eabfff51_sm.jpeg
  • 29670d_8dcf2c6eb6bdcca_sm.jpeg

Svensk, 1800-talets mitt, fäste och balja i förgylld mässing, 32 cm;

tip of blade missing (ca 4 mm)

    Utrop3 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Kontakt

    Probus Auktioner

    Grevgatan 6

    114 53 Stockholm

    08 660 59 00

    info@probusauktioner.se