Laddar...
162 SJÖOFFICERS SABEL m/1915
Svensk, fäste och balja med förgyllda beslag,
klinga med etsad dekor av Konungen och
Fäderneslandet, 88 cm, klinga 75 cm; klingan
med smärre rostskador
Utrop | 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |