Auktion24 den 13 April 2015

Objekt(Lot No) 80 - PARGEVÄR

svenska, 1800-talets mitt, signerade L F EKELÖF STOCKHOLM, stålbeslag, Studsaren 103 cm, kaliber ca 10 mm, Slätborrad bössa, 109,5 cm
Utropspris(Estimate): 30000 SEK |  Not Sold